PULM EESTI TROOPIKAS

Tallinna Botaanikaaias on võimalus  korraldada endale elu meeldejäävaim päev – abielu sõlmimine ja pulmapidu maalilises looduses või troopiliste taimede keskel. Teil on võimalik oma elu kõige tähtsam hetk tuua traditsionaalsest perekonnaseisuametist välja eriilmelisele  maastikualale, voolava jõe kaldale  ja isegi palmide alla. Võimalusi on hulgaliselt veel teisigi – tulge ja tutvuge oma silmaga!

Abielu registreerimine Palmimajas või Hiina teemajas. Isegi siis, kui väljas on kõva pakane, jäävad Teie mälestuseks romantiline hõng, palmid ja kohisev kosk. Oma elu tähtsamat päeva saate jäädvustada troopiliste taimede taustal.

Abielu registreerimine koos püstijalavastuvõtuga Palmimaja aatriumis. Lisaks pidulikule tseremooniale saate kahe tunni jooksul võtta vastu õnnitlusi ja kostitada oma kalleid külalisi.

Sõltuvalt aastaajast ja teie soovist saate valida mitme pulmapaketi vahel.

  • Abielu registreerimine subtroopikas asuvas Hiina teemajas – 1h hind 85 eurot,  lisandub toitlustuspakkumine ja vajadusel muud lisateenused (kutsed, dekoratsioonid, muusikud jms).
  • Abielu registreerimine Palmisaalis koos vastuvõtuga 3 tundi – hind 490 eurot, lisandub toitlustuspakkumine ja vajadusel muud lisateenused (kutsed, dekoratsioonid, muusikud jms)
  • Abielu registreerimine avamaal – 1h hind 99 eurot . Lisandub toitlustuspakkumine ja vajadusel muud lisateenused (kutsed, dekoratsioonid, muusikud jms)

SINU ÜRITUS. ALATI. IGA ILMAGA.

Küsi personaalset pakkumist: myyk@tampe.ee