Haabneeme Kohvik

Haabneeme Kohvik

Nostalgiline Haabneeme kohvik on Viimsi poolsaare vanim järjest tegutsenud kohvik – lausa mammut, kes on jääajast sujuvalt tänapäeva tammunud. Kohvik alustas tegevust 1973 aastal ning alates 1992 aastast on siin kohvikuteenust pakkumas AS Tampe. Alatest sellest ajast on Viimsi elanikud tähistanud oma perekondlikke koosviibimisi Haabneeme kohviku maitsvate suupistete, salatite, pagari- ja kondiitritoodetega. Tänaseks on nostalgilised kondiitritooted koha leidnud ka Stockmanni toiduosakonnas. Kõiki Haabneeme kohviku tooteid on võimalik nautida kohapeal või siis koju kaasa osta. Suur osa kohviku pakutavast valikust leiad TELLI KAASA kataloogist.

Eriti armastatud on klientide poolt igapäevased päevapakkumised. Puhaste maitsetega troonivad letis koha peal, käsitööna valminud, kondiitri- ja pagaritooted ning hõrgult maitsev käsitööleib. Nädalavahetuse eel leiab ostja letist Haabneeme kohviku kvaliteedimärgi- sefiiritordi. Ahvatlev valik torte ja kringleid valmivad ettetellimisel. Tellimuse saad esitada kohvikus koha peal, telefoni teel 555 131 29 või kodulehe HINNAPÄRINGU vormi kaudu . Ning muidugi on Sul võimalus nautida kohvikus kvaliteetseid, võrratu aroomiga kohvijooke!

Ent mis on üks kohvik ilma klassikalise a la carte menüüta? Lihtsalt toidukoht. Meie kanname uhkusega kohviku nime ja pakume suurima heameelega ka poolsaare suurimat XXL šnitslit . Kui sa seda sõid juba eile ja üleeile ja ka üleüleeile, siis väike paus ei tee paha, proovi vahelduseks hoopis käsitöö Kiievi kotletti – nii hõrk ja maitsev. Tee valik a la carte menüüst, tule einesta koha peal või telli ette telefonil 555 131 29 ja tule toidule järgi.

Kodused maitsed ootavad Sind Haabneeme kohvikus.

Suupisted, salatid
Kiluvõileib 2.30€
Lõhesai 2.90€
Kartuli-munasalat 3.80€
Supid
Päevasupp 4.90€
Seljanka 6.20€
Veiseliha guljašš 6.20€
Praed
Päevapraad 6.90€
Lõhesteik 9.90€
Kiievi kotlet (käsitöö) 9.50€
Maisihelvestega paneeritud kanašnitsel toorsalatiga 9.50€
Naturaalne seašnitsel 9.50€
Viinerid kartulisalatiga 6.50€
Sardell kartuli ja hapukoorega 7.50€
Lastepraed
Friikartulid viineritega 6.50€
Friikartulid kanašnitsliga 6.50€
Friikartulid seašnitsliga 6.50€
Lisandid
Keedukartul, friikartul, bataadi friikartul, praekartul, riis, wokitud köögivili
SOOJAD KASTMED: Seenekaste, suitsujuustukaste, rohelise pipra kaste 1.50€
KÜLMAD KASTMED: Vürtsikas tomatikaste, tar-tar kaste, küüslaugukaste 1.50€
Täpsema info võimalike allergeenide kohta valmistoidus saate toit[at]tampe.ee

HAABNEEME KOHVIK OOTAB TEID!

Soovi korral saate oma perekondlikud või töised koosviibimised Haabneeme kohvikus pidada. Palun võtke meiega ühendust ja me teeme Teile ürituse õnnestumiseks sobiva pakkumise.

Asukoht

Rohuneeme tee 32, Viimsi
e-post: toit(ät)tampe.ee
telefon: 55 51 31 29 / 60 90 155

OLEME AVATUD IGAPÄEV KL. 10:00-20:00

Jälgi meie tegevust ka facebookis „Haabneeme kohvik“